HİZMETLERİMİZ

Beşiktaş Baca Temizleme

Firmamız İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığında yetkili olarak Beşiktaş bölgesinde baca temizliği hizmeti vermektedir.

Doğalgaz merkezi sistem kazan baca temizliği, doğalgaz soba baca temizliği, kombi baca temizliği, odun kömür baca temizliği, igdaş gaz açma raporu, yağlı kanal baca temizliği, tıkalı baca temizliği hizmetleri ile Beşiktaş bölgesinde 7/24 hizmetlerine devam etmektedir. Beşiktaş baca temizleme itfaiyeden yetkili profesyonel ekipmanlar ve uzman kadrosuyla sizlere hizmetin en iyisini sunmaya hazırdır.

Baca temizliği hayati öneme sahip bir konudur. Her yıl onlarca kişi temizlenmeyen bacalardan sızan karbonmonoksit gazıyla zehirlenip hayatını kaybetmektedir. Bunun yanı sıra yine temizlenmeyen bacalarda yangınlar meydana gelmekte; büyük maddi kayıplarla birlikte çevreye de büyük zararlar vermektedir. Bu tür problemlerle karşılaşmamak için : doğalgaz kazan bacalarını, odun kömür sobası bacalarını, doğalgaz soba ve doğalgaz kombi bacalarını yılda 1 kez; restaurant mutfak ve havalandırma bacalarını, yemekhane bacalarını fırın bacalarını kullanım yoğunluğuna bağlı olarak ayda 1 veya 3 ayda 1 kez yetkili firmalara temizletilmesi gerekmektedir.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Denetim birimleri baca temizliğini yaptırmayan ev ve işyerleri hakkında cezai işlem uygulamaktadır.

Maddi manevi olumsuzlukların yaşanmaması adına baca temizlik ve bakımlarınızı yönetmeliklere uygun olarak yaptırmanız sorumluluklarınız arasındadır.

Etiketler:
beşiktaş baca temizliği, Beşiktaş baca raporu, Beşiktaş gaz açma raporu, Beşiktaş yağlı baca temizleme, Beşiktaş kömür soba bacası temizliği, Beşiktaş yetkili baca firması, Beşiktaş doğalgaz baca temizliği, Beşiktaş doğalgaz kazan bacası temizleme, Beşiktaş baca temizlik fiyatları, Beşiktaş fırın baca temizliği, Beşiktaş restaurant baca temizliği, Beşiktaş üretim bacası temizliği, Beşiktaş fabrika bacası temizleme
Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo