HİZMETLERİMİZ

Bağcılar Baca Raporu

Bağcılar Baca Raporu,


Baca raporu İgdaş tarafından istenilen yeni taşınma durumlarında, sözleşme yenilemelerinde, Gaz Açma, ve kapama işlemlerinde zorunlu olarak düzenlenmesi gereken belgedir. Baca raporu yalnızca profesyonel yetkili firmalar tarafından düzenlemekte ve geçerli olmaktadır. Bu nedenle Bağcılar Belediyesine bağlı bu tür durumlarda Bağcılar Baca Raporu, almak için ev veya iş yerlerine ait bacaların mutlaka yetkili firmalar tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Kontrol aşamasından sonra baca raporu düzenlenerek yetkilelere verilmek üzere talep sahibine sunulmaktadır.

Bağcılar Baca Raporu, verme yetkisine sahip olan firmalar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından verilen Baca Ve Yağlı Kanal Temizleme, yetki belgesine sahip olan firmalardır. Baca kontrolleri yaptırılmadan önce yetkili firmalar araştırılmalı ve yetki belgesi sahibi olmayan firmalara baca kontrol işlemleri yaptırılmamalıdır. Hayati önem taşıyan bacaların bakımı ve temizliği aynı şekilde konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple çalışan firmalara yaptırılmalıdır. Baca Raporu, hakkında detaylı bilgi için İstanbul genelinde tüm ilçelerde faaliyet gösteren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız İtfaiye Dairesi Başkanlığın tarafından verilen Baca Temizliği, Ve Yağlı Kanal Temizliği, yetki belgesi ile Bağcılar ilçesinde tüm ev ve iş yerlerinde gerekli baca kontollerini yaptıktan sonra Bağcılar Baca Raporu, verme yetkisine sahiptir. Bir nevi baca karnesi anlamına gelen bu belgeyi düzenlemeden önce, tüm bacaların eksiksiz ve detaylı bir şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte denetimi ve kontrolünü yapmaktayız.

Etiketler:

Bağcılar Baca Raporu, Bağcılar Baca Temizlik Raporu, Bağcılar Baca Temizleme Raporu, Bağcılar Gaz Açma Raporu, Bağcılar Baca Onay Belgesi, Bağcılar Baca Temiz Belgesi, Bağcılar'da Baca Raporu Veren Firma, Bağcılar Baca Raporu Servisi, Bağcılar Doğalgaz Baca Servisi,

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo