HİZMETLERİMİZ

Beykoz Baca Temizleme Servisi

Beykoz Baca Temizleme Servisi,Firmamız konusunda sahip olduğu yetki belgesi ile baca temizleme işlemlerinin bitiminde baca temizleme raporu düzenlemektedir. Baca Temizleme Raporu, belediyeler tarafından yapılan iş yeri kontrollerinde istenilmektedir. Beykoz Baca Temizleme Servisi, olarak baca temizliğinin önemli bir konu olduğunu bilmekte ve işlemlerde doğru yöntemler kullanmaktayız.

Baca Temizliği, yapılması günümüzde yasal bir zorunluluk haline gelmiştir. Bununla birlikte temizlenmeyen tıkalı bacalar yangınlara, zehirlenmelere ve ölümlere neden olabilmektedir. Bacaların içerisinde meydana gelen kurum veya is sonucu bacalar tıkanabilmektedir. Bu tıkanıklık temizlenmediği taktirde pek çok ciddi soruna davetiye çıkarmaktadır. Evler ve iş yerlerinin mutlaka düzenli olarak baca temizleme işlemlerini yaptırması gerekmektedir. Baca Temizleme, işlemleri uzmanlık gerektiren ve doğru yapılması gereken işlemlerdir. Bu nedenle Baca Temizleme, konusunda profesyonel yardım almak gereklidir. Firmamız Beykoz ve çevresi için Beykoz Baca Temizleme Servisi, olarak hizmet vermektedir.


İstanbul’un genelinde Baca Temizliği, konusunda hizmet veren firmamız, Beykoz ilçesinin her semti ve her mahallesinde uzman ekibiyle Beykoz Baca Temizleme Servisi, hizmeti sunmaktadır. Özellikle kış mevsiminin gelmesi nedeniyle soba bocaları, doğalgaz ve fuel-oil ile çalışan bacalar düzenli olarak temizletilmedir. Aksi halde zehirlenmelerden kaynaklı sağlık problemleri meydana gelmekte ve can kaybına neden olabilmektedir. Bununla birlikte Yağlı Kanal Temizliği, ile yemek sektöründe hizmet veren işletmelerin tüm bacalarının kullanım sıklıklarına bağlı olarak 3 ayda bir kez olmak üzere temizletilmesi gerekmektedir.
 

Etiketler:

Beykoz Baca Temizleme Servisi, Beykoz Baca Temizleme, Beykoz Baca Temizlik, Beykoz Baca Temizliği, Beykoz Belediyesi Baca Temizleme, Beykoz İtfaiyesi Baca Temizleme, Beykoz'da Baca Temizleme Servisi, Beykoz Tıkalı Baca Temizleme, Beykoz Baca Temizlik Raporu, Beykoz Kombi Baca Temizleme,

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo