HİZMETLERİMİZ

Şirinevler Baca Temizleme

Firmamız İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığından yetkili olarak Şirinevler bölgesinde de baca temizlik hizmetlerine devam etmektedir. Deneyimli kadromuz çözüm odaklı hizmet anlayışımızla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Şirinevler bölgesinde doğalgaz kazan baca temizliği, doğalgaz kombi temizliği, doğalgaz soba baca temizliği, odun kömür sobası baca temizliği, merkezi sistem ısı kazan bacalarının temizliği yılda en az 1 kez itfaiyeden yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.

Restaurant mutfak bacalarının temizliği, yemekhane bacalarının temizliği, havalandırma bacalarının temizliği, fabrika bacalarının temizliği ise kullanım yoğunluğuna bağlı olarak en fazla 3 ayda 1 kez temizletilmelidir.

Baca temizliğini yapacak olan firmalar itfaiyeden yetkili , görev yapan servis elemanları itfaiyenin baca ve yağlı kanal eğitim programını bitirmiş sertifikalı elemanlar olması gerekmektedir.

Baca temizlik hizmetinin bitiminde servis elemanları tarafından son kontroller yapılıp kullanıma uygunluk sertifikası hazırlanıp müşterilere verilmesi gerekmektedir.

Baca temizliği keyfi bir uygulama değildir. Baca temizliği kanun ve mevzuatlarla kriterleri belirlenmiş yasal bir zorunluluktur.

İstenmeyen durumlarla karşılaşılmaması maddi manevi kayıplar yaşanmaması en önemlisi de can kayıpları yaşanmaması için bacalarınızı yasal süreleri içerisinde temizletmeyi ihmal etmeyin. Baca temizliklerinizi mutlaka yetkili birimlere profesyonel servis elemanlarına yaptırın. Telafisi zor durumların yaşanmaması herhangi bir olumsuzlukla karşılaşıldığında karşınızda muhatap olacak kurum ve kuruluş bulmanız için hizmet aldığınız birimin mutlaka yetkili olması gerekmektedir. Unutmayın zamandan ve paradan tasarruf etmenin en kısa yolu işi uzmanına yaptırmaktır.

Firmamız Şirinevler bölgesinde sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizlerin başarısı demektir.
Etiketler:
Şirinevler baca temizleme, Şirinevler doğalgaz kazan bacası temizliği, Şirinevler yetkili baca firması, Şirinevler itfaiye baca temizleme, Şirinevler baca raporu, Şirinevler igdaş baca raporu, Şirinevler yağlı baca temizleme, Şirinevler doğalgaz bacası temizleme, Şirinevler gaz açma raporu
Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo