HİZMETLERİMİZ

Ataşehir Baca Temizlik RaporuATAŞEHİR BACA TEMİZLİK RAPORU

Sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettiren semt Ataşehir, 2008 yılında ilçe olmuştur. Nüfusu 419,368 olan semt, 17 mahalleden oluşmaktadır ve yüz ölçümü 25,84 kilometrekaredir.
Modern mimarisi, sosyal ve kültürel çalışma olanakları ile göz doldurmaktadır.
Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe semtleri ile komşudur.
Sokak hayvanlarını korumak, gençlere sosyalleşme imkânı sunmak, yetişkinlere okuma yazma öğretmek ve meslek edindirme kursları açmak gibi Ataşehir baca temizlik raporu hizmeti ile toplum sağlığını güvenceye almak da bir sosyal sorumluluktur. Bu nedenle itfaiyeler tarafından halk sağlığını korumak ve güvenliğini sağlamak amaçlı denetimlere tabi tutulmaktadır.
Yüksek binaları, alış veriş merkezleri ve gösterişli siteleri bulunan semt için düzenli aralıklarla baca temizliği oldukça önemlidir. Binalarda yaşayan, çalışan ya da hizmet alan kişilerin baca kirliliği nedeni ile gaz zehirlenmesine maruz kalmalarını, baca tutuşmaları nedeni ile çıkan yangınlarda korku, panik, maddi ve manevi hasara maruz kalmalarını önlemek asıl amaçtır.
Ataşehir baca temizlik raporu almak için itfaiyeler tarafından açılan kurslarda sertifika almış olan uzman personelli, yeterli donanımlı ve yetkili olan uzmanlaşmış firmalar tercih edilmelidir.
İGDAŞ tarafından abonelik ve kombi değişim işlerinde zorunlu olarak talep edilen baca temizlik raporu çeşitli zamanlarda itfaiye yetkililerinin düzenlemiş olduğu denetimlerde de ibraz edilmek zorundadır.
Bacasını aktif olarak kullanan ekmek fırınları, kebap fırınları, lahmacun fırınları, restoranlar, otel mutfakları için baca temizlik zaman aralığı, yapılan iş hacmine göre üç ya da altı aylık dönemler olarak belirlenmektedir.
Evlerde, büyük sitelerde ise biri ısınma ihtiyacının başlangıcında olmak üzere yılda en az iki defa baca temizliği önerilmektedir. Evlerin mutfaklarında da davlumbaz filtrelerinin altı ayda bir değiştirilmesi evdeki hava temizliğini arttıracaktır.
Düzenli bakım yapılan bacalar sayesinde risk faktörleri en aza indirilirken, gaz kullanıcıları yaklaşık yüzce yirmi enerji tasarrufu eder. Bu durum katı yakıt kullanıcılarında ise yaklaşık yüzde otuzlara kadar ulaşabilmektedir.
Ataşehir baca temizlik raporu baca temizliği ve bakımı sonrasında İGDAŞ ya da ilgili kurumun talebine göre düzenlenir.
Uzman ekiplerimiz bacanızda öncelikle son teknoloji ürünü araçları ile çekim gücü, basınç testlerini yapar. Eğer tadilat gerekiyorsa tadilat, yeniden yapılması gerekiyorsa yıkıp yeniden yapılmasını sağlar. Çatlak ve şapka kontrolü de yapıldıktan sonra, baca temizlik işlemleri tamamlanır. Sağlanması gereken temizlik ve güvenlik önlemleri alınan baca için geçerli rapor düzenlenir.
Ataşehir’ de baca temizliği yaptırmak istiyorsanız, güvenilir ve sağlıklı baca temizliği için mutlaka uzman ekiplerimize ulaşınız.

Etiketler:

   Ataşehir Baca Temizlik Raporu, Ataşehir Doğalgaz Kazan bacası Temizlik Raporu,
   Ataşeh Yetkili Baca Raporu, Ataşehir İtfaiye Baca temizlik Raporu,
   Ataşehir Baca Raporu, Ataşehir İgdaş Baca Raporu,
   AtaşehirYağlı Baca temizleme Raporu, Ataşehir Doğalgaz Bacası Temizlik Raporu,
   Ataşehi Gaz Açma Raporu

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo