HİZMETLERİMİZ

Beylikdüzü Baca Temizlik Raporu


Beylikdüzü Baca Temizlik Raporu
Beylikdüzü Baca Temizlik Raporu oldukça önemli bir konudur. Çekmeyen veya kirli bir baca her türlü tehlikeyi beraberinde taşır. Bu tehlikelerin taşıdığı riskler yangın ve boğulma gibi yüksek oranda ölümle sonuçlanan risklerdir. Tüm bu risklerin azaltılması ve baca kaynaklı olumsuzlukların önüne geçilmesi için kurulan denetim mekanizmasının bir parçası olarak, birçok merkezde olduğu gibi Beylikdüzü baca temizlik raporu verilmesi hizmetlerini yürütmekteyiz.
Baca temizlikleri ve bunun raporlanması ve olumsuz durumlar ilgili yasal mercilere bildirilmesi yasal bir zorunluluktur. Yasal zorunluluktan öte hayat kaybına dair yüksek oranda risk taşıması nedeni ile son derece önem arz eden teknik bir konudur. Bacaların çeşitliliği ve kullanıldığı ortamlarında farklılığı bu konuyu daha da önemli hale getirmektedir. Bu itibarla baştan bacanın çekmemesi kaynaklı geri tepme ve buna bağlı boğulma riskleri olmak üzere yangın vb risklere karşı mutlaka bacaların temizlenmesi ve konu ile uygunluk raporlarının alınması gerekmektedir. Bu raporların düzenlenmesi için yetkili kurum olmak şartı ve uygunsuz bacaların başta ilgili belediye ve itfaiye teşkilatı olmak üzere bildirilmesi, bu bacalar doğalgaz bacaları ise İGDAŞ işletmesine bilgi verilmesi yasal bir yaptırımdır. Bu nedenle bu tip raporların kağıt üzerinde verilmesi mümkün değildir. Detaylı kontrol ve gerekirse temizlik ve revizyon sonucu bacalarınızın uygunluğu raporlanır. Tesisatın ilk kurulumunda ve periyodik olarak yapılması gereken kontroller ve raporlamalar için İstanbul içinde her bölgede hizmet veren firmamıza Beylikdüzü baca temizlik raporu ile ilgili de ulaşabilirsiniz. Gerekli kontroller yapılacak ve uygunluk halinde bacanıza uygunluk raporu tanzim edilerek yasal gereklilikler noktasında kullanabileceğiniz raporunuzu almanız sağlanmış olacaktır. Eğer bacanız uygun değilse uygun hale gelmesi yönünde çalışmalar yapılacak ve baca uygunluk belgesi ya da raporu bu aşamadan sonra verilecektir. Verdiğimiz hizmet denetim mekanizmaları açısından güvenilir bir hizmettir. Uygunsuz bir bacaya olumlu rapor düzenlenmesi veya hiç incelemeden rapor verilmesi mümkün değildir. Bu işi yapan firmaların tabi olduğu kurallar ve almaları gereken izin belgelerinin yaptırımları bu hizmeti güvenli hale getiren detaylardır. Firmamızın son derece deneyimli ekipleri ve yıllardır verdiğimiz hizmetler ile edindiğimiz tecrübe sizlere verdiğimiz hizmetin kalite garantisidir.
Beylikdüzü baca temizlik raporu konusunda hizmet almanız için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bacanızın incelenmesi için gelecek ekibimiz konu ile ilgili kontrolleri yapıp detaylı bilgileri size verecek ve bacanızın hem güvenle kullanılması hem de yasal gerekliliklere uyumlu olmasını sağlayacaktır.

Etiketler:

 Beylikdüzü Baca Raporu, Beylikdüzü İtfaiye Baca Temizlik Raporu,
      Beylikdüzü Belediye Baca Temizlik Raporu,
      Beylikdüzü Yetkili Baca Raporu,
      Beylikdüzü Doğalgaz Baca Raporu, Beylikdüzü Yağlı Baca Raporu,
      Beylikdüzü Kombi Baca Raporu, Beylikdüzü Fabrika Baca Raporu,

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo