HİZMETLERİMİZ

Kadıköy Baca Temizlik Raporu

Kadıköy Baca Temizlik Raporu
Kadıköy Baca Temizlik Raporu Deniz havasını en güzel şekilde alan İstanbul ilçelerinden biri olan Kadıköy’ün başı, bacalarıyla derde girmiş durumdadır. Yılların birikimi olan kurum ve is kalıntılarının yanısıra, deniz havasının vazgeçilmez ortakları olan martılar da hem yuvaları hem de kendi bedenleriyle baca yollarını tıkayabilmektedir. Düzgün işleyen bir ısıtma sistemi, yüzde yüz verimle yanma reaksiyonunu gerçekleştirir ve karbonmonoksit gazı salınımına neden olmaz. Gerekli sertifikasyona sahip bir firmanın temizlediği baca, tam kapasiteyle çalışır. Tıkanık bir bacada yanma reaksiyonu sırasında insanları boğarak öldüren sessiz katil olarak bilinen karbonmonoksit gazı açığa çıkmaktadır. Çevreye ne tehlikeli ne de kirletici gazlar yayılmamış olur. Bacanızın temiz olduğunu belgelemek için profesyonel bir firmaya başvurmanız gerekmektedir. Kadıköy baca temizlik raporu ihtiyacınızı karşılamak için buradayız!
Kadıköy baca temizlik raporu almak için ne yapmalı?
-Bize hemen ulaşın ve randevu alın. Müşteri temsilcimiz size en yakındaki ekibi tespit edip, olay yerine yönlendirecektir.
-Gelen ekibimiz modern tetkik cihazları ile baca yolunuzu inceleyecek ve tıkanıklık tanısını koyacaktır. Tıkanıklığın tespiti yapıldıktan sonra yapılması gereken işlemler uzman ekibimiz tarafından modern cihazlarla gerçekleştirilecektir.
-Bacanız temizlendikten sonra, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığından yetkilendirilmiş olan firmamız, size gerekli baca temizlik raporunu sunacaktır. Bu belge, ancak yetkili bir firmanın imzasıyla geçerli sayılır.
-Artık temiz baca raporunuzu, İgdaş’ta gaz açtırma, tesisatı üzerinize geçirme gibi yasal işlemlerde gönül rahatlığıyla kullanabilir, çevre denetimlerinde baca temizliği kanıtı olarak sunabilirsiniz.
İşte bu kadar basit! Profesyonel ve uzun bir referans listesine sahip, yetkin bir firmayla çalıştığınızda, baca temizlik raporu almak çok hızlı ve basit bir işlemdir. Tek yapmanız gereken firmamızla irtibata geçerek ekibimizden bir randevu almanızdır. Bundan sonrasını yılların birikim ve tecrübesine sahip olan bizler, uzman ekip çalışanlarımızın yardımlarıyla yapacağız.
Uzman olmayan firmaların sizi kandırmasına izin vermeyin! İtfaiye Daire Başkanlığı’ndan yetkinlik belgesi almamış olan firmaların, baca temizliği yapma veya baca temizlik raporu düzenleme hakları bulunmamaktadır. Düzenleyecekleri herhangi bir belge veya rapor, yasal otoriteler karşısında geçersiz olarak kabul edileceğinden, hiçbir işlem gerçekleştiremez veya denetimlerde cezai işlemlere maruz bırakılırsınız. Bunu engellemek için yapmanız gereken tek şey Kadıköy baca temizlik raporu hizmetini ve daha birçok ilçeye bu hizmeti veren firmamızla irtibata geçmenizdir. Sadece Kadıköy değil, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’ndaki tüm ilçelerine aynı kesintisiz ve hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Geniş hizmet ağımız siz müşterilerimizin memnuniyeti içindir.

Etiketler:


  Kadıköy Baca Temizleme, Kadıköy İtfaiye Baca Temizleme,
  Kadıköy Yağlı Baca Temizleme Raporu,
  Kadıköy Baca Raporu,Kadıköy Gaz Açma Raporu,
  Kadıköy Kombi Bacası Temizlik Raporu,
  Kadıköy Fabrika Bacası Temizleme Raporu,
  Kadıköy Soba Bacası Temizlik Raporu,
  Kadıköy Doğalgaz Baca Raporu,

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo