HİZMETLERİMİZ

Şile Baca Temizlik Raporu

Şile Baca Temizleme Raporu
Baca temizlik ve bakım servisi her gün gece ve gündüz onlarca evlere ve iş yerlerine giderek baca bakımlarını ve temizliklerini yapmaktadır. Her bacanın yılda bir defada olsa bakımdan geçmeleri çok önemlidir, çünkü bir baca bakımdan geçmediği sürece ve zaman geçtikçe bozulabiliyor ve bazı parçaları çürüyebiliyor. Bu da farklı sorunlara yol açabilmektedir. Bu sorunlar sadece baca ve kombiyi etkileyecek sorunlarla kalmayıp insanların hayatını da tehdit edebilecek sorunlar haline gelebilmektedir. Şile baca temizlik servisi, baca kontrolünü sağladıktan sonra her baca için bir Şile baca temizleme raporu hazırlamaktadır. Bu raporda baca ve müşterilerin bacalarıyla alakalı bütün bilgiler bulunmaktadır, fakat en önemlisi, servis ekibi baca bakımının neden önemli olduğunu müşteriye anlatmaktadır.

    Bacanız bakımdan geçtikten sonra, elimde bir Şile baca temizlik raporu var diye rahatlamayacaksınız. Elbette bir nebze rahatlayabilirsiniz, fakat bacanızın bakımının ne kadar önemli olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Bu kontrolden bir sorun çıkmamış olabilir, fakat kullanılmaya devam edildikçe bir sonraki kontrolünde değişmesi gereken şeyler olabilir veya yeni bir baca taktırmak zorunda kalabilirsiniz. Bunların hepsi sizin hayatınızın ve sağlığınızın bir baca ve kombi tarafından tehdit edilmemesi için yapılması gereken şeylerdir. Bütün bu bilgiler baca temizlik ve bakım ekibinden size aktarılmaktadır. Dolayısıyla ilk yapmanız gereken, Şile baca temizleme servisini aramanız ve bacanızın bakımı için randevu talep etmenizdir.

    Servisi aradığınızda müsait olduğunuz günü belirtiyorsunuz ve o güne göre servis, evinize veya iş yerinize bir ekip gönderiyor. Ekip geldiğinde size bazı sorular sorabilirler. Bacanın en son ne zaman kontrol edildiği, ne kadar süredir aynı yerde duruyorsunuz ve benzeri bazı sorular soracaklardır. Daha sonrasında ise bacanın kontrolü ve temizliği yapılır ve en son olarak ekip Şile baca temizleme raporu hazırlar ve bir nüshasını müşteriye teslim ederek mekândan ayrılır. Teslim edilen raporun ikinci nüshası ise gerekli olan kurumlara gönderilecek, baca kontrolünün yapıldığı bilgisi verilir ki böylece evinizde veya iş yerinizde bulunan bacanız kayıt altına alınmaktadır. Kayıt altına alınan bütün bacalar takip edilmektedir.

    Bu şekilde sizde tehlikeden korunmuş oluyorsunuz ve herhangi bir şey olduğunda, baca ve bu tür konulara bakanlarda size anında haber verebiliyorlar. Artık teknoloji ve çalışma sistemleri çok fazla gelişti, bu sebeple sadece müşterilerin takip etmesine gerek kalmıyor. Müşteri normal hayatını yaşamaya devam edebilir, fakat gerekli kurumlar ve ekipler bacanın her zaman nasıl çalıştığını ve sorun çıkarıp çıkarmadığını uzaktan takip edebilmektedir.

Etiketler:


 
   Şile Baca Temizleme,
   Şile İtfaiye Baca Temizleme,
   Şile Yağlı Baca Temizleme Raporu,
   Şile Baca Raporu,Şile Gaz Açma Raporu,
   Şile Kombi Bacası Temizlik Raporu,
   Şile Fabrika Bacası Temizleme Raporu,
   Şile Soba Bacası Temizlik Raporu,
   Şile Doğalgaz Baca Raporu,

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo