HİZMETLERİMİZ

Fırın Bacası Temizleme

Fırın Bacası Temizleme

İster doğalgaz kullanılsın isterse de odun kullanılsın fırın bacaları belirli periyotlarla temizlenmesi gereken bacalardır.


Ekmek fırın bacası, lahmacun fırın bacası, pide fırın bacası vs. benzeri  fırınların bacaları yakıt türü doğalgaz odun kömür  ne kullanılırsa kullanılsın; zamanla kül ve kurum bağlamaktadır. Bacalara yapışan bu kül ve kurumlar bacanın daralmasına ve tıkanmasına neden olmaktadır. Tıkalı bir baca çekmeyeceği için dışarıya atılması gereken zehirli gazlar  ve kötü kokuların tahliyesi gerçekleşememektedir. Bu durum baca yangınlarına  zehirlenmelere neden olmaktadır. Ayrıca  bacanın yanması büyük çaplı maddi kayıplara ve çevre kirliliğine neden olmaktadır. Yapılması gereken İ.B.B. İtfaiye Daire Başkanlığından yetkili firmalara fırın baca temizliklerinin zamanında yaptırılmasıdır.


Fırın baca temizlikleri 3 ayda 1 düzenli periyotlar halinde yapılmalıdır. Fırın baca temizliklerinin yapıldığına dair sertifikayı hizmet aldığınız yetkili firmadan mutlaka almanız gerekmektedir.


Firmamız fırın bacalarının temizliği  konusunda itfaiyeden yetkili uzman kadrosuyla hizmetlerine 7/24 devam etmektedir.

Etiketler:

FIRIN BACASI TEMİZLEME, YETKİLİ FIRIN BACA TEMİZLİĞİ, EKMEK FIRIN BACA TEMİZLİĞİ, PİDE FIRIN BACA TEMİZLEME, LAHMACUN FIRIN BACA TEMİZLİK FİRMALARI, FIRIN BACASI TEMİZLİK FİYATLARI,

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo