HİZMETLERİMİZ

 Baca Temizleme Raporu

<p> <strong>Baca Temizleme Raporu</strong></p>
Baca Temizleme Raporu, Bilindiği gibi Baca Temizliği, yasal bir zorunluluktur. Baca Temizleme, yapacak birimlerin İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığından Baca Temizleme, ve Yağlı Yanal Temizleme, yetkisine sahip olmaları gerekir. 
 
  Ayrıca bu birimlerde görev alan çalışanların baca ve yağlı kanal eğitimlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Baca temizlik işlemleri tamamlandığında baca temizlik servis elemanları tarafından bacanın temizlik işlemi uygulanan yerlerini, temizlik tarihini, görev alan elemanların isimlerini, firma telefonlarının, kullanılan araca ait plakanın, 
temizlik tarihin, hizmet alan kurum yetkilisinin isim ve imzasının, baca servis yetkilisinin kaşe ve imzasının, temizlik yapılamayan yerlerin neden temizlenmediği anlatan açıklama yazısının, bacanın kullanıma uygun olup olmadığını belirten açıklamanın bulunduğu  Baca Temizleme Raporu, hizmet alan kurum veya  şahsa verilmesi gerekmektedir. Hizmet alan şahıs veya kurumlar bu raporu işlemlerini yaptırdıklarına dair yasal bir belge olarak itfaiyenin denetimlerinde görevlilere ibraz ederler.
 
  Baca Temizleme Raporunu, sadece itfaiyeden yetki belgesi bulunan firmalar hazırlayabilir. Hazırlanan her rapor itfaiyenin sitesine işlenir. Temizliğin kurallarına uygunluğu konusunda baca firmasının yasal sorumluluğu anlamına gelir.
 
    Firmamız itfaiye daire başkanlığından yetkili olarak baca temizlik hizmetlerine devam etmektedir.7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.
Etiketler:

 Baca Temizleme Raporu Veren Firmalar, İtfaiye Baca Temizleme Raporu, İgdaş Baca Temizleme Raporu. İstanbul Baca Temizleme Raporu, Baca Temizleme Sertifikası, Yetkili Baca Temizleme Raporu Firmaları,Baca Temizleme Gaz Açma Raporu, Gaz Açma Baca Belgesi, Baca Belgesi, İgdaş ın İstediği Baca Raporu,

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo