HİZMETLERİMİZ

İtfaiye Yetkili Baca Temizleme

<p><strong>İtfaiye Yetkili Baca Temizleme</strong></p>

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı program dahilinde Baca Temizleme, ve Yağlı Kanal Baca Temizleme, eğitimleri vermektedir.Bu eğitimlerin amacı baca ve Yağlı Kanal Temizliği, yapan firmaların daha profesyonel servis ekipleri kurması, daha sağlıklı hizmet verebilmeleri, olası kazaların önüne geçilmesi, yapılan işin iyi tanınması ve sorunların çözümünde daha doğru davranılması, baca sistemlerini ve risk oluşturan bölümlerinintespitinin sağlanması, olası yangın, zehirlenme, çevre kirliliği gibi faktörlerin ortadan kaldırılması için bu eğitimler verilmektedir. Baca Temizliği, yapmak içinfirmalar araç gereç bakımından itfaiyenin istemiş olduğu malzemelerinde teminini sağlamakla yükümlüdür. Eğitimlerini, ekip ve ekipmanlarını tamamlayan firmalar itfaiyenin denetiminden geçtikten sonra Baca Temizlik, ve Yağlı Kanal Temizleme, yetki belgesine sahip olurlar.

 Doğalgaz Kombi Baca Temizleme, Doğalgaz soba bacaSı Temizliği, Merkezi Sistem Isı Kazan baca Temizleme,Şömine Baca Temizliği, Odun Kömür Soba bacası Temizleme, Izgara Bacası Temizleme, Kebapçı bacası Temizleme, Odun Fırını Bacası Temizleme, Havalandırma Temizleme, Fabrika Üretim Baca Temizlik, işlemleriİtfaiye Yetkili Yaca Servisi, tarafından yapılmak zorundadır. Bu yasal bir zorunluluktur. Baca Temizlik, sürelerine uymayan kurum kuruluş ve meskenlerde itfaiye denetim büro ekipleri yaptıkları kontroller sırasında baca temizliğini yaptırmamış yerlere ağır para cezalarının yanı sıra kapatma işlemi de uygulamaktadır.

Etiketler:

Yetkili Baca Servisi, İtfaiye Yetkili Baca Temizleme, İstanbul Yetkili Baca Temizliği, Yetkili Baca Temizleme Firmaları, Baca Temizleme Fiyatları, Baca Ne Zaman Temizlenir, Tıkalı Baca Açmak, Baca Raporu, Baca Temizlik Sertifikası,

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo