HİZMETLERİMİZ

Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama

  Böcek İlaçlama,
         Böcek ve haşereler hayatımızın her anında bulunmaktadır. Evde, işte kullandığımız tüm alanlarda olması mümkündür. Bu gibi durumlar ne kadar normal gözükse de hayatımızda ve sağlığımızda olumsuz yönlere neden olabilir. Bunun yanında hijyen bakımından da çok önemlidir.  Bunun için u durumdan kurtulmanız adına  Böcek İlaçlama, ile kurtulmanız kolaydır.
Böcek İlaçlama, yı Neden Tercih Etmeliyim?
            İlaçlamayı tercih etmeniz en sağlıklı yoldur. Çünkü haşereler her alanda bulunması mümkün olduğu için kişide bir iğrenti meydana getirebilir. Bunun yanı sıra hastalık bulaştırıcı parazitler olduğu için sarılık, veba ve tifo gibi önemli hastalıkların meydana gelmesi de mümkündür. Bu gibi durumlar sağlıklı bir ilaçlama için profesyonel ve işini bilen kişilere bırakmanız aslında çok mantıklı olacaktır.
Böcek İlaçlama, Yöntemleri
            Bu ilaçlamaların birçok yöntemleri mevcuttur. Tabi her ilaç her böceğe etki etmesi mümkün olmadığından ilaçlama yapılmadan önce alanda araştırma yapılmalıdır. Hangi böcek türleri olduğu tespit ettikten sonra doğru ilaçlama ile kesin çözüm elde etmek mümkündür.  Böcek İlaçlama, yöntemleri oldukça önemlidir. Bu ilaçlama yöntemleri kokulu ilaçlama, Kokusuz İlaçlama, termal flog cihazı ile sıcak sisleme, Ulv Cihazı, ile soğuk sisleme ve Jel İlaçlama, şeklinde uygulamalar kullanılmaktadır. Kokulu İlaçlama, böceklerin fazla olduğu alanlara uygulanmaktadır. Kısa zamanda böceklere etki etmeye başlar. Uygulanan alan birkaç saat kapalı kalmalı ardından iki saat havalandırılmalıdır. Kokusuz İlaçlama, bu uygulama ile sıvı malzemeyi püskürtme yolu ile uygulanır. Uyguladığınız alanı terk etmeniz gerekir ve alanın kapalı kalması gerekir. Ortada olan yiyecek malzemelerinin üstlerinin kapalı olması gerekir. Termal flog cihazı ile sıcak sisleme; su, yağ ve mazotta eriyen malzemeler kullanılır. Bu yöntem genelde açık alalarda kullanılmaktadır. Ulv cihazı ile soğuk sisleme; hızla artan böceklerin olması durumunda kullanılır. Bir diğer adı spreylemedir. Jel şeklinde uygulama; bu uygulama bir aplikatör yardımı ile yapılmaktadır. Genelde mutfak, yemekhane ve mutfak gibi alanlarda kullanılır.
Böcek İlaçlama, Hizmeti İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler
            Firmamız her zaman sağlık bakanlığından onaylı olarak çalışmaktadır. Bunun için en önemlisi insan sağlığıdır ve ilaçlama konusunda yetkili olmalıdır. Ruhsatsız firmanın olduğu kurumları tercih etmemeniz gerekir. İlaçlama hizmetinin en önemlisi ise sağlığa zarar vermemesi adına yetkili kişiler ile çalışmak her zaman en sırada yer almaktadır.
           Böcek İlaçlama, firması olarak İstanbul be İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Sağlık bakanlığından onaylı belgelerimizi müşterilerimiz istemeden gösterilmekte ve işleme öyle başlanmaktadır. Çok makul fiyatlara kaliteli bir ilaçla hizmetinden yararlanmak isterseniz biz buradayız.

Etiketler:

Böcek İlaçlama,Böcek İlaçlama Servisi,Böcek İlaçlama Fırması,Böcek İlaçlama Şirketi,İstanbul Böcek İlaçlama,Böcek İlaçlama Fiyatları,Jel Böcek İlaçlama,Kokusuz Böcek İlaçlama,Kokulu Böcek İlaçlama,Belediye Böcek İlaçlama,Daire İçi Böcek İlaçlama,Apartman Böcek İlaçlama,

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo