HİZMETLERİMİZ

Ziftli Baca Temizleme

Ziftli Baca Temizleme

KUSURSUZ HİZMET ANLAYIŞI
  Ziftli Baca Temizleme, Türkiye’nin hemen her alanına hizmet sunmayı hedefleyen, bunu büyük oranda başaran firmamız, bu yükseliş ve gelişmesini şüphesiz sunduğu kaliteli hizmete ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen mükemmeliyetçi bakış açısına borçludur. Firmamız öncelikle İstanbul’daki tüm semtlere ulaşmayı başarmış ve Türkiye’nin bütününü hedefleyerek kaliteli hizmeti müşterilere ulaştırmayı düstur edinmiştir. İşini en titiz şekilde icra eden ve bu konuda kusursuz bir sistem dâhilinde çalışan firmamız, yaptığı işin ehemmiyetinin farkındadır. Bu sebeple bu konuda hem gelişmiş teçhizat hem de donanımlı personel ile oldukça geniş bir alanda hizmet verebilme imkânı bulmuştur. Hizmet yelpazesindeki bu genişlik ile müşterilerin rutin baca bakım işlemleri yapılmakta, bacaların temizlik ve kontrolü sağlanmakta, sorun tespit edildiğinde ise en kısa zamanda etkili müdahale ile giderilebilmektedir. İnce bir çalışma ve uzman bir dokunuş gerektiren ziftli baca temizleme işlemi yine firmamız tarafından müşterilere sunulmaktadır.
 
Önemine Binaen Zaruri Uygulama
   Baca temizle işlemi son derece önemli olduğunda keyfi bir uygulama değil, kanunlarla düzenlenmiş zaruri bir faaliyettir. Yılda 1 kez, 3 ayda 1 kez şeklinde belli yasal süreler belirlenerek bu zaman diliminde baca temizliği ve kontrolü yapılması, kişilere bir yükümlülük olarak getirilmiştir. Yine baca temizliği ve bakımına ilişkin işlerin itfaiye tarafından yetkilendirilmiş firmalarca ve çalışanları da itfaiyenin düzenlediği baca ve yağlı kanal eğitim programını tamamlamış, buna ilişkin sertifika temin edinmiş kişilerce yapılması zorunlu tutulmuştur. Firmamız baca bakımına ilişkin tüm bu hususlarda yeterliliğini tescillendiren yetkileri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığıi’nden almıştır. Servishizmeti gerçekleştiren personeller de yine itfaiye tarafından sunulan eğitim programını tamamlayarak ilgili sertifikayı temin etmiştir. Bu şekilde firmamız, baca temizliği ve buna dair işlemlerde yeterlilik gösterdiğini ve kaliteli hizmet sunma potansiyelini barındırdığını ilgili yerlerin onayını alarak kanıtlamıştır. Ziftli baca temizliği, bakımı ve onarım ı gibi uzmanlık ve tecrübe gerektiren alanlarda donanımlı personeli ile hizmet sağlayan firmamız, müşteri memnuniyetini de bu konuda tesis ederek yüksek kalitede hizmete imza atmıştır.
Belgelendirilen İşlemler İle Güven Veren Uygulamalar
   Ziftli baca temizliği, rutin baca temizliği, bakım ve onarım işlemlerinden sonra, kesintisiz ve güvenle kullanıma devam edebilmeniz gerektiğini garanti eden bir kullanıma uygunluk sertifikası hazırlanır personel tarafından. Bu belge son kontrollerin yapıldığına ve bacanızda herhangi bir risk unsuru bulunmadığına, gerekli temizleme ve istenilen işlemlerin en doğru ve etkili şekilde uygulandığına dair bir belgedir. Bunu sağlayan firmamız, bu konuda kaliteli ve kusursuz hizmet verdiği iddiasıyla sorumluluk almaktadır. Size de güvenle kullanım imkânı sağlamaktadır. Çalışmalarının merkezine müşteri memnuniyetini koyan firmamız, bu hususta gereken tüm adımları atmakta ve gelişmeye devam etmektedir.

Etiketler:

Zİftli Soba Bacası Temizleme, Zift Tıkalı Baca Açma, Ziftli Kömür Baca Temizliği, Ziftli Baca Nasıl Temizlenir,
Ziftli Fırın Bacası Temizlik.İstanbul Ziftli Baca Temizleme, Bacam Ziftli Kim Temizler, Zift Temizleyici,
Ziftli Baca Temizleyici, Bacadan Zift Akiyor,

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo