HİZMETLERİMİZ

İsdaş Gaz Açma Raporu

İsdaş Gaz Açma Raporu

GENİŞ HİZMET YELPAZESİ
   Bacaya ilişkin tüm hususlarda hizmet sağlayan firmamız, çalışmalarında gösterdiği titizlik ve üstün başarı sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına ulaşabilme imkânını elde etmiş, kendini geliştirmeye de gün geçtikçe durmaksızın devam etmektedir. Gelişmiş teçhizat ve donanımlı personelle bacaya dair hemen her alanda hizmet sağlayabilme yeterliliğine sahip olan firmamız, yaptığı işlem ve tetkiklerden sonra rapor düzenleyip bilgi ya da garanti verebilecek yetkiye ve uzmanlığa da sahiptir. İgdaş gaz açma raporu yapılacak tetkikler sonucu verilebilecek raporlara bir örnektir.
 
Yüksek Potansiyel İşareti
   Baca temizliği ve kontrolü yaptırmak yasal bir zorunluluktur. İhlali sonucu meydana gelebilecek zararlar göz önüne alınarak böyle bir düzenlemeye gidilmiş, can ve mal kaybı oluşması risklerine önlemler alınarak oluşacak zararların büyük oranda bertaraf edilmesi amaçlanmıştır. Buna göre yılda “1 kez”, “3 ayda 1 kez olmak üzere” şeklinde belli dönemlerde baca kontrolleri yapılması için kullanıcılara yasal süreler öngörülmüştür. Bu süreler dâhilinde kontrollerinizi ve devamında uygulanması gereken işlemleri yaptırmak hususunda hassasiyet göstermelisiniz. Firmamız bu işlemleri sizin adınıza hakkıyla ve en başarılı şekilde yerine getirmek adına uzun süredir hizmet vermektedir. Bakım, onarım işlemlerini yapmak ve bunlarla bağlantılı olacak şekilde rapor düzenlemek firmamızın başta gelen hizmetleri arasındadır. Bacaya yönelik yapılacak işlemlerde itfaiye tarafından yetkilendirilmiş firmaların görev alması zorunludur. Yine benzer şekilde çalışacak servis elemanları itfaiyenin sunduğu baca ve yağlı kanal eğitim programını tamamlamış, bununla ilgili sertifikayı edinmiş olmalıdır. Firmamız İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı  tarafından yetki almış ve bu hizmetleri doğru şekilde yerine getirebileceği hususunda potansiyel sergilediğini bu yetkiyle tescilli hale getirmiştir. Çalışanlarımız da belirlenen geçerlilik şartlarına riayet ederek itfaiye tarafından sunulan eğitimi programını tamamlamış ve ilgili sertifikayı temin etmiştir. İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından yetkili kılınan firmamız, bacaya dair verilecek hizmetlerde görev alabilirken, rapor düzenleme yetkisini de elde etmiştir. İgdaş gaz açma raporu bu raporlara dâhil olup firmamız tarafından düzenlenebilmektedir.
Güvenliğiniz İçin Gerekli Tetkiklerin Yapılması
   Bacanın çekmeme sorunu dışarı atılması gereken zehirli gazların içeri atılmasına sebep olur. Kokusuz ve renksiz olan karbonmonoksit gazı ise siz farkına varmadan sizi zehirleyebilir, hatta ölümlere dahi yol açabilir. Gaz zehirlenmelerinin büyük bölümü de baca çekmemesi probleminden kaynaklandığından, sebep olacağı zarar nedeniyle son derece riskli ve dikkat edilmesi gereken bir husustur. Gerekli kontroller yasal süreler dâhilinde yetkili firmalar tarafından yapılmalı ve sorun olmadığına dair ilgili raporlar muhakkak temin edilmelidir.  Doğalgaz abonelerine verilen İgdaş gaz açma raporu, tesisat ve tadilatlarda, abonelik değişikliklerinde gaz açma işlemini yapmadan önce bacanın kullanıma uygun olup olmadığı, bacada çekme sorunu olup olmadığı yahut herhangi bir tıkanıklık bulunup bulunmadığını belirten ve bu konuda ayrıntılı bilgilerin yer aldığı bir rapordur. Yalnızca yetkili firmalar tarafından müşterilere verilir.  Firmamız İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından yetkilendirildiğinden İstanbul ili sınırları içinde bu belgeyi sizlere tesis edebilecektir. Bu hizmetten yararlanmak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz. 

Etiketler:

Baca Temizleme Raporu, Baca Temizlik Raporu, Baca Temizliği Raporu, İgdaş In İstediği Baca Raporu, İgdaş Baca Raporu,

Doğalgaz Baca Raporu, İtfaiyeden baca Temizlik Raporu, Kombi Baca Temizlik Raporu, Doğalgaz Soba Baca Temizleme Raporu,

İstanbul Baca Temizlik Raporu,

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo