HİZMETLERİMİZ

Çamaşırhane Baca Temizliği

Çamaşırhane Baca Temizliği

 TOPLU ALANLARA SİSTEMLİ MÜDAHALE
   Hizmet verdiği alandaki genişlik ve yapılan işin yüksek niteliği sayesinde firmamız, Türkiye’nin neredeyse tüm alanlarına hizmet ulaştırmayı başarmıştır. En başta İstanbul’daki semtlere ulaşmayı başaran firmamız, Türkiye’nin bütün il ve ilçelerini hedefleyerek yüksek kaliteli hizmet ile müşterileri bir araya getirmeye çalışmaktadır.  Baca ve Havalandırma Temizliği nde oldukça geniş bir alanda hizmet veren firmamız, bu konuda gelişmiş teçhizat ve donanımlı personel ile temizleme işine dair yelpazesini büyütmeye devam etmektedir. Hizmet yelpazesindeki bu genişlik ile müşterilerin düzenli periyotlarla baca ve havalandırma bakım işlemleri yapılmakta, baca ve havalandırmaların temizliği yapılmakta, tıkanıklık, kirlenme gibi yönlerden kontrolü sağlanmakta, sorun tespit edildiğinde ise en kısa zamanda uzman kişi tarafından doğru müdahale ile giderilebilmektedir. Titiz ve etkili bir çalışma gerektiren baca ve havalandırma temizliği hususunda en fazla talep alan alanlardan biri çamaşırhane havalandırma temizliği dir. Yurt, otel gibi toplu yaşam alanlarında aktif olarak kullanılan bu bölümün, firmamız tarafından belli açılardan kontrolü yapılmakta ve gerekli bakım işlemleri en doğru ve eksiksiz şekilde yerine getirilmektedir.
 
Kanunlarla Gelen Zorunlu Uygulama
   Baca temizleme işlemi önemine binaen yaptırılması ihtiyari, yani kişinin isteğine bağlı bir uygulama değildir. Kanunlarla düzenlenmiş ve yükümlülük haline getirilmiş bu uygulama ile baca ve havalandırmalarda meydana gelebilecek tıkanmalar sonucu, büyük ve telafisi mümkün olmayan zararların önlenmesi hedeflenmektedir. Yılda 1 kez, 3 ayda 1 kez şeklinde yasal süreler belirlenerek bu zaman diliminde baca temizliği ve kontrolü yapılması devlet tarafından teşvik edilmeye çalışılmıştır. Baca temizliği ve buna dair tüm işlerin itfaiye tarafından yetkilendirilmiş firmalarca; çalışanların ise itfaiyenin düzenlediği baca ve yağlı kanal eğitim programını tamamlamış, buna ilişkin sertifikayı temin etmiş kişilerce yapılması zorunlu tutulmuştur. Firmamız baca ve havalandırma bakım işlemlerine dair tüm bu hususlarda yeterliliğini tescillendiren yetkileri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ’nden almıştır. Servis hizmeti gerçekleştiren personellerimiz de yine itfaiye tarafından sunulan eğitim programını tamamlayarak ilgili sertifikayı temin edinmiş halde meslek icrasına başlamıştır. Bu şekilde firmamız, baca ve havalandırma temizliğine dair işlemlerde yeterlilik gösterdiğini ve kaliteli hizmet sunma potansiyelini barındırdığını gerekli yerlerin onayını alarak kanıtlamıştır. Toplu yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan mutfak, çamaşırhane gibi yerlerde baca ve havalandırma temizliği daha sık ve belirli bir sistem dâhilinde gerçekleştirilmelidir. Titiz bir çalışma sunmanın zaruri olduğu bu alanda firmamız, donanımlı ve tecrübeli çalışanları ile verdiği hizmette son derece iddialıdır. Çamaşır havalandırma temizliği, bakımı ve onarımı her ayrıntı dikkate alınarak kusursuz şekilde gerçekleştirilir
Kusursuz Hizmetin Belgesi
   Çamaşır havalandırma temizliği, bakım ve onarım işlemlerinden sonra, güvenle ve sorunsuz şekilde kullanıma devam edebilmeniz gerektiğini belgeleyen bir kullanıma uygunluk sertifikası hazırlanır temizlik işlemini gerçekleştiren personel tarafından. Bu belge gerekli tüm tetkiklerin yapıldığı, herhangi bir sorun bulunmadığı, var idiyse de giderildiği yönünde bilgi ve teminat içeren bir belgedir. Bu hizmeti en iyi şekilde sizlere tahsis ettiğine inanan firmamız,  hizmet verdiği alanda sahip olduğu profesyonellik iddiasıyla sorumluluk almaktadır. Titiz çalışmanın dönüşlerini kusursuz işlem ve sorunsuz kullanımdan bahisle memnuniyet şeklinde alan firmamız, çalışmalarını aynı istikrarla kendi sınırlarını aşarak sürdürmeye devam edecektir.
 

Etiketler:

Otel Çamaşırhane Kanal Temizleme, Çamaşırhane Kanal Temizleme, Çamaşırhane Havalandırma Temizliği,
Çamaşırhane Baca Bakımı, Çamaşırhane Emiş Motor Temizliği, Çamaşırhane Baca Temizliği,
Çamaşırhane Hava Kanalı Temizleme, İstanbul Çamaşırhane Baca Temizleme, Antalya Çamaşırhane Baca Temizleme

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo