HİZMETLERİMİZ

Elektrostatik Filitre Temizliği

Elektrostatik Filitre Temizliği

ELEKTROSTATİK FİLTRE TEMİZLİĞİ
Kanal temizliği ve baca temizliği önemlerinden sık sık bahsetmekteyiz. Bunun nedeni sizi tamamen bilinçlendirmektir. Böylelikle hangi durumlarda önlem almanız gerektiğini ya da temizlik yapılmaz ise nelerle karşılaşabileceğinizi biliyor olmanızı sağlamış oluyoruz. Sizin bilgilenmeniz demek önlem almanız demektir. Bu da zaten amaçladığımız noktaya bizi getirmektedir.
ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK
Elektrostatik filtre temizliği genelde endüstriyel mutfağı olan işletmelere uygulanmaktadır. Bu mekanizma diğer filtrelere göre çok daha zor temizlenmektedir. Ama temizlik işlemi gerçekten sorunu çözüme kavuşturmaktadır. Mutfaklardaki pişen yemekler yüzünden oluşan kir ve yağlar bu temizleme yöntemiyle tam anlamıyla temizlenmektedir. Filtrenizin eskisinden daha iyi olacağına hiç şüpheniz olmasın.

Elektrostatik filtre temizliği diğer kanal ve baca temizlikleri gibi çok önemlidir. Bu filtre temizlenirken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu yüzden bu işi uzmanlarına bırakmanız da fayda vardır. Bu temizleme işlemi sayesinde filtreniz eskisi kadar güçlü ve temiz bir şekilde çalışmaya devam edecektir. Temizlikten sonra ise olası kötü olayların oluşmasını önlemiş olacaksınız. Sizin daha sağlıklı bir ortamda çalışmanızı sağlamış olacaksınız. Etrafa yayılan kötü kokudan ve yangın çıkacak endişesinden kurtulmuş olacaksınız. Yani her şey sizin tamamen yararınıza olmaktadır. Sadece yapmanız gereken düzenli olarak filtre temizliğinizi yaptırmak olacak. Çalışanlarınızın temiz ve sağlıklı bir ortamda çalışıyor olması ve onları önemsiyor olmanız işlerine daha da bağlanmalarını sağlayacaktır.

Elektrostatik filtre temizliği konusunda uzman olduğumuzu söylemek isteriz. Baca temizliği ve kanal temizliği de vermiş olduğumuz hizmetler arasında bulunmaktadır.Filtre temizliği, baca ve kanal temizliğinden çok daha zor yapılmaktadır. Ama biz bu işi senelerdir yaptığımız için bu konuda aklınızda hiçbir soru işareti kalmasın. Filtrenizin eskisinden daha iyi olmasını ve bir tehlike barındırmamasını istediğinizi biliyoruz bu yüzden size hizmet etmek için bulunmaktayız. Aldığımız olumlu yorumlar ve işimizdeki başarımız sayesinde tercih ediliyor olmamız bizi çok mutlu etmektedir. Sizin memnuniyetiniz ve bize olan güveniniz bu işte ilerlememizi sağlamaktadır. Bize devamlı telefon numaramızdan ulaşabilmeniz mümkündür. Bilgi edinmek için ve randevu almak için arayabilirsiniz. Donanımlı kadromuz ve tecrübelerimiz ile size yardım etmekten mutluluk duyarız. Ayrıca Birikim Endüstriyel Temizlik Hizmetleri ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığından Yetkili olduğumuzu İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye servis hizmeti verdiğimizi belirtmek isteriz.

Etiketler:


Doğalgaz Kazan Bacası Temizleme, İtfaiye Yetkili Baca Servisi,
 İstanbul Baca Temizliği Firmaları, Yetkili Baca Temizleme,
 Doğalgaz Baca Temizliği,Yağlı Baca Temizliği, Restaurant Baca Temizliği

 

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo