HİZMETLERİMİZ

Su Deposu Temizliği

Su Deposu Temizliği

Su Deposu Temizliği,

Depolara zamanla toz, çamur. yabancı cisimler, çevredeki kirli atık yağmur suları, küçük haşereler hatta fareler girebilmektedir.  Depolarda periyodik temizlik yapılmadığı taktirde zamanla mikroplar üremektedir. depolarda periyodik temizlik yapılmadığı taktirde zamanla mikroplar üremekte ve buda TİFO - KOLERA - SARILIKve İSHAL gibi hastalıklara neden olmaktadır. Banyo yaparken, yüzünüzü yıkarken, diş firçalarken, Vucudunuza Yerleşen mikroplar özellikle bağışıklık sistemi güçsüz bebeler ve yaşlılarda hatta sağlıklı insanlarda çeşitli hastalıklara yol açmaktadır.

Depo Temizlklerinde Yapılacak İşlemeler,

Depoda bulunan kirli sular dalgıç pompasıyla çekilir. Hijyen donaımlı teknik elemanlar depoya inerek depodakikum, çakıl, kil, pas, gibi atıkları tahliye eder. Özel basınçlı yıkama makineleri ile duvarlar yıkanır. Temizlik ve dezenfeksiyon DİVAREL RD (Su depolarında kullanılan temizlik maddesi) ile yüzeyler fırçalanarak temizlenir. Depoda bulunan ve yıkamayla ortaya çıkan sular depodan atılarak durulaması yapılır. İşlem bittikten sonra depoya su verilerek durulaması yapılır.

Su Depolarının Kaplama ve İzalasyonu,


Beton Fayans Depo:
İzalasyonu iyi olmayan veya zamanla özelliğini kaybetmiş depolardan sızan sular apartmanızın temillerine inerek depreme karşı binayı zayıf düzşürmektedir. Buda zaten risk altında olan kolonları çürütüp binalarımızı iyice dayanıksız yapmaktadır. Korunmak için deponuzun izalasyonunu yaptırın.

Saç Depo: Saç deponuzun zamanla paslanmakta veya delinmektedir.Deponuzun sağlam ve suyunuzun temiz akmasını sağlamak için deponuzun iç kısmını izalasyon yaptırınız.

Etiketler:

Su Deposu Temizliği, Su Deposu Temizleme, Su Deposu Temizlik, Su Deposu Temizleme Servisi, Su Deposu Temizleme Firması, Su Deposu Temizleme Şirketleri, Saç Su Deposu Temizleme, Fayans Su Deposu Temizliği, Su Deposu Dezenkfekte, Su Deposu İzalasyonu, Su Deposu Kaplama,Su Deposu Tamiri, Su Deposu Onarımıi İstanbul Su Deposu Temizleme,

Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo