HİZMETLERİMİZ

Barbekü Baca Temizliği

<p>Barbekü Baca Temizliği</p>

Barbekü bacalarının temizliği çok önemlidir. Izgarada pişen yiyeceklerden buharlaşan yağlar barbekü ve baca içerisinde birikmekte biriken bu yağlar zamanında temizlenmezse ısınında etkisiyle tekrar ocak üzerinde pişen yiyeceklere damlamaktadır. Yiyeceklere damlayan yağlar gıdanın tadının bozulmasına sağlıksız hale gelmesine ve kötü görüntüye sebep olmaktadır. Daha da önemlisi gıdalara bulaşan yağlar zayıf bünyeli insanlarda zehirlenmelere neden olmaktadır. Ayrıca bacada biriken yağlar ocak ısısının da etkisiyle tutuşup yangınların oluşmasına maddi manevi kayıplara neden olmaktadır.


Barbekü bacalarının temizliğinin kullanım yoğunluğuna bağlı olarak 2 ayda 1 kez veya 3 ayda 1 kez yapılması gerekmektedir. Barbekü baca temizliği İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığından ‘’baca ve yağlı kanal temizleme" yetki belgesi bulunan firmalar tarafından yapılmalıdır.


Firmamız itfaiyeden baca ve yağlı kanal temizleme yetki belgesine sahiptir. Müşterilerimize daha hızlı hizmet vermek adına 7/24 aralıksız olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Deneyimli ve uzman kadromuz son teknoloji ürünü ekipmanlarımız çözüm odaklı iş anlayışımız la sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sorunlarınıza çözüm bulmak için telefonun diğer ucundayız.


Unutmayın barbekü baca temizliği keyfi bir uygulama değil yasal bir zorunluluktur.
 

Etiketler:
Barbekü baca temizleme, yetkili barbekü bacası temizliği, itfaiye barbekü baca temizliği, barbekü baca temizlik raporu, barbekü baca temizleme firmaları, barbekü baca temizlik fiyatları
Baca Temizleme Facebook logoBaca Temizleme Twitter LogoBaca Temizleme Google+ Logo