SANAYİ TİPİ  BACA TEMİZLEME

Sanayi Tipi Baca Temizleme

Sanayi Tipi Baca Sistemleri

Endüstriyel yapılanmalarda, birçok farklı baca sistemi bulunmaktadır. Farklı işlevlerde faaliyet gösteren cihazlar katı, sıvı ve gaz yakıt kullanımına bağlı olarak çalışma sergilerler. Bu cihazlarda yanma sonucu meydana gelen atık gaz ve kirli hava kütleleri, konstrüksiyonlu baca yapılanmaları tarafından dış alanlara tahliye edilirler. Bu sistemlerin yapım aşamasından, montajlama yöntemlerine kadar her bir aşamada özen ve itina gerekmektedir. Ayrıca montajlanacak alanın, baca sistematiğine de armoni göstermesi önem teşkil etmektedir. Dış etkenli olaylar karşısında da mukavemet gösterebilmesi bakımından, oldukça hacimsel baca kurgulamaları görülmektedir. Tüm fiziki şartlar göz önüne alınarak planlanan bu baca sistemleri, düzenli aralıklarla bir bakım ve yenileme seansına ihtiyaç duyacaktır. Bu bağlamda, sanayi tipi baca temizleme işlemleri de önemli ve deneyim isteyen teknik hizmetler grubunda yer alır. Sanayi tipi bacalar, ekseriyetle paslanmaz çelik malzemeden imal edilir. Bazı çift cidarlı baca sistemlerinde ise taş yünü izolasyon kullanımı görülmektedir. 

Sanayi Tipi Baca Temizleme Servisi

Sanayi tipi baca temizleme, bu özel üretim bacalara özgün bir temizlik programı ile hayata geçirilir. Konut ve küçük işletme binalarında yer alan baca planlamasından daha farklı ve daha hacimsel olan bu sistemler, belli standartlara ve sertifikalara uygun olarak imal edilirler. Baca temizlik sektöründe öncü şirketler arasında yer alan kurumumuz, endüstriyel baca sistemlerinin bakım işlemleri sırasında da oldukça üstün kaliteli bir faaliyet gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize ürettiğimiz çözümler sayesinde, bu girift ve hacimli sistemlerin en pratik şekilde temizlenerek eski işlevine kavuşturulmasını sağlamaktayız.

Sanayi Bacası Temizlik Firmaları

Sanayi tipi baca temizliği, süreklilik arz eden bir şekilde aktive edilen cihazların, yoğun atık madde ifrazatı nedeniyle tıkanan bacalara yönelik uygulanmaktadır. Bu işlem belli zaman döngülerinde, yasal olarak zorunlu bakım programları arasında yer alır. Bu yüzden, ancak yasal izinleri mevcut kurumsal ve profesyonel firmalar tarafından sağlanmaktadır. Firmamız, hizmet politikası kapsamında yer alan kurumsallık anlayışı ve çözüm odaklı hizmet garantisi ile hizmet hayatını sürdürmektedir. Teknik hizmet sağlayan firmaların sahip olması gereken tüm yasal nitelikleri bünyemizde taşımaktayız. Yapısal unsurlara en uygun müdahalenin planlanması, bu değişken unsurlar hakkında derin bir bilgi birikimini gerekli kılar. Bu işe yıllarını vermiş şirketimizden, gönül rahatlığıyla hizmet sağlayabilirsiniz.