ZEYTİNBURNU BACA TEMİZLEME

zeytinburnu baca temizleme

Baca Sistemleri Nasıl Temizlenir?

Baca sistemi içerisinde hem yüzeylerin hem de diğer ekipmanların temizlenmesi ve kusurlu yerlerin onarılması gerekmektedir. Kirli havanın, mekanlardan arındırılması ve atık gaz ve yağların bir sistem içinde toplanarak dışarıya aktarılmasında işlev gösteren kanallarda en hususi bölmeler, motor ve bu motora bağlı çalışan fanlardır. Bu iki birimin de düzgün programlar neticesinde temizlenmesi gerekmektedir. Atık maddeler, sadece sathi yüzeylerde değil bu motor ve fan yapraklarında birikmeler meydana getirir. Özellikle mutfak bacalarında geçerli olan bu eylemler, ısıtma sistemi bacalarında da bir fırça müdahalesine ihtiyaç duyar. Bu bahsi geçen tüm işlemler, uzman ellerin dokunuşuyla gerçekleştirilmelidir. Her bir uygulama, eğitim ve deneyim gibi spesiyal kavramların varlığına ihtiyaç duyar. Bu bağlamda, bacaların temizlenmesinde Zeytinburnu baca temizleme hizmeti sunan firmamızdan, profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

Zeytinburnu Baca Temizlik Firması Nereden Bulurum?

Zeytinburnu baca temizleme firması arayışındaysanız doğru bir platformdasınız. Şirketimiz İstanbul'un her bir bölgesinde hizmet taşımaya devam etmektedir. Ayrıca, tüm birimlerimiz eş zamanlı faaliyet gösterebildiği için, dilediğini gün ve saatte hizmet talebinde bulunma lüksüne sahipsiniz. Baca kanallarının temizlenmesi zaruri bir ihtiyaçtır. Hem resmi bazı prosedürler için hem de yangın ve zehirlenme vakalarının önlenmesi açısından önem arz eder. Baca temizlik şirketimizin sahip olduğu kurumsal nitelikler aşağıdaki gibi olmaktadır;

  • İtfaiyeden baca temizliği hususunda yetki ve izin belgesi
  • Hijyen, sağlık ve can güvenliği hassasiyeti
  • Teknik teçhizat ve donanımsal nitelik
  • Eğitimli personel ağı
  • Kaliteli iş gücü, ekonomik hizmet sunumu

Zeytinburnu Baca Temizleme Raporu

Zeytinburnu baca temizliği, yetkin kurumların sağladığı temizlik hizmetleri akabinde alınacak resmi bir rapor ile nihayete erdirilir. Bu rapor, yasal bir zorunluluk olup baca denetim kurumlarınca talep edilmektedir. Kullanım alanınıza ve bacaların sistematiğine bağlı olarak her bir binada ayrı bir temizlik süreci gündeme gelmektedir. İkamet alanlarında yer alan kuru bacalar yılda 1, duruma göre 2 defa temizlenmeliyken; işletme ve endüstriyel mutfak bacaları 3 ayda bir temizletilmelidir. Bu işlemlerin sağlanmasından sonra, İGDAŞ onaylı bir rapor alarak süreci yasal yönetmeliklerde yer alan bir düzeyde tamamlamış olabilirsiniz.